BERA KRUZ IKASTOLA

Bigarren Hezkuntza

Harremanak

[ Maila / Irakaslea / Emaila / Telefonoa / Ordutegia ]

[Teknologia] Amy Kortabitarte / acortabitarte@berakruz.eus / 605401399 / 8:30 - 13:00 / 14:30 - 16:30

[DBH2] Jose Luis Zubiaurre / jlzubiaurre@berakruz.eus / 605401399 / 8:30 - 13:00 / 14:30 - 16:30

[English LH-DBH] Mª Carmen Zubiate / mczubiate@berakruz.eus / 605401399 / 8:30 - 13:00 / 14:30 - 16:30

[DBH3] Alain Garalde / agaralde@berakruz.eus / 615401596 / 8:30 - 13:00 / 14:30 - 16:30

[DBH4] Rafa Larrea / rlarrea@berakruz.eus / 605401399 / 8:30 - 13:00 / 14:30 - 16:30

[Gizarte] Ana Arriaga / aarriaga@berakruz.eus / 605401399 / 8:30 - 13:00 / 14:30 - 16:30

[Musika - Erlijioa - Mate / Música - Religión - Mate] Nere Totorikaguena / ntotorikaguena@berakruz.eus / 605401399 / 8:30 - 13:00 / 14:30 - 16:30

[DBH1] Jose Irueta / jfirueta@berakruz.eus / 605401399 / 8:30 - 13:00 / 14:30 - 16:30

OHARRA: 8:30etatik - 13:00etara eta 14:30etatik 16:30etara klase ordua da, beraz, eskertuko genuke astelehenetan edo asteartean deitzea: astelehena: 16:30-18:00 asteartea: 16:30-19:00

Bera Kruz Ikastola

Abesua, 5-7, 48270 Markina-Xemein (Bizkaia)

Tlfa. 94 616 60 30 - Faxa. 94 616 94 63

berakruz@berakruz.eus

Garapena: dinamika