BERA KRUZ IKASTOLA

Lehen Hezkuntza

Harremanak

[ Maila / Irakaslea / Emaila / Telefonoa / Ordutegia ]

[LH2A] Leire Zelaia / lzelaia@berakruz.eus / 656183492 / 9:00-13:00 / 14:30 - 16:30

[LH4B] Rakel Pujana/Ixone Telleria / rpujana@berakruz.eus : itelleria@berakruz.eus / 656183492 / 9:00-13:00 / 14:30 - 16:30

[LH1B] Jokin Uribe-Echevarria / juribe@berakruz.eus / 615401531 / 9:00-13:00 / 14:30 - 16:30

[LH1A] Rebeka Jauregi / rjauregi@berakruz.eus / 615401531 / 9:00-13:00 / 14:30 - 16:30

[LH2B] Itziar Espilla / iespilla@berakruz.eus / 615401531 / 9:00-13:00 / 14:30 - 16:30

[LH3] Joana Plaza / jplaza@berakruz.eus / 656183492 / 9:00-13:00 / 14:30 - 16:30

[LH4A] Jon Larruskain / jlarruskain@berakruz.eus / 656183492 / 9:00-13:00 / 14:30 - 16:30

[LH6] Amaia Urkidi / aurkidi@berakruz.eus / 605401399 / 9:00-13:00 / 14:30 - 16:30

[LH5] Bego Echevarria / beizaguirre48@berakruz.eus / 656183492 / 9:00-13:00 / 14:30 - 16:30

[English] Aitziber Arriaga / aiarriaga@berakruz.eus / 946166030 / 8:30 - 13:00 / 14:30 - 16:30

OHARRA: 9:00etatik - 13:00etara eta 14:30etatik 16:30etara klase ordua da, beraz, eskertuko genuke astelehenetan edo asteartean deitzea: astelehena: 16:30-18:00 asteartea: 16:30-19:00

Bera Kruz Ikastola

Abesua, 5-7, 48270 Markina-Xemein (Bizkaia)

Tlfa. 94 616 60 30 - Faxa. 94 616 94 63

berakruz@berakruz.eus

Garapena: dinamika